100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Burada işler biraz farklı'

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

'Burada işler biraz farklı' Empty
MesajKonu: 'Burada işler biraz farklı'   'Burada işler biraz farklı' EmptySalı 14 Ekim - 7:48:12

Koltuğu sallanan Galatasaray Teknik Direktörü Skibbe'den çarpıcı sözler...
“Galatasaray´daki birçok şeyin Almanya´dan farklı olduğunu gördüm. Hedefler gerçeğe göre yüksek oluyor”

‘Büyük bir yanlış’
Yardımcılarının görevine yönetim tarafından son verilince kendi koltuğu da sallanmaya başlayan Skibbe’den çarpıcı sözler... Galatasaray’daki birçok şeyin Almanya’dan farklı olduğunu gördüğünü söyleyen Alman hoca, “Türkiye’de her zaman ikinci adım, birinci adımdan daha öncelikli görülüyor. Beklenen ve konulan hedefler, gerçeğe göre biraz yüksek oluyor. ‘Biz bir şeye ulaşmak istiyoruz ve hedefliyoruz’ yerine ‘Biz bunu yapmak zorundayız’ yanlışına düşülüyor” diye konuştu.

‘İngiltere modeli’
Türkiye'deki oyuncuların hakemlerle çok konuştuğunu ve sakatlık anında yerde çok kaldığını da belirten Skibbe, “Buna acil önlem alınmalı. Bu doğrultuda İngiltere Premier Ligi örnek alınabilir. Buradaki genç oyuncular, Almanya’daki gençlere göre daha teknik. Ama fiziksel olarak arada büyük fark var. Bunun ortasını bulmak zorundayız. Almanya’da gençlere yapılan yatırım meyvesini vermeye başladı. Türkiye’de de bu tür yatırımların devam etmesi gerekir” açıklamasını yaptı.

FANATİK’i doğruladı
Galatasaray'daki geleceği ile ilgili olarak, “Görevimin başındayım, Trabzonspor maçını düşünüyorum” diyen Skibbe, FANATİK’in haberini de doğrulayıp, “Yardımcılarımın görevine son verildiğini Almanya’da öğrendim, bu konuyu yönetimle detaylı olarak konuşacağız. Belki konuyla ilgili basın toplantısı yaparım” diye görüş bildirdi. Bu arada yönetimin dün açıklayacağını duyurduğu Skibbe’nin yardımcısı, yine belli olmadı... Bu konudaki çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

Ders almıyor, ders veriyor
Skibbe, Hasan Doğan Akademi Ligleri Çalıştırıcı Sertifikasyon Programı 2. Dönemi’nde ders vermek üzere Türk Futbol Federasyonu’nun düzenlediği seminere katıldı. Alman hoca, bu sezon başlayacak ve 13-14-15 yaş gruplarını kapsayacak Akademi Ligi’nde görev yapacak antrenörlere hitap etti. Programa 127 kursiyerin katıldığı açıklandı.

www.iddaa.forummotion.com
https://iddaa.forummotion.com

'Burada işler biraz farklı'
1 sayfadaki 1 sayfası