100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Fener'den Terim'e bavulla para geldi'

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

'Fener'den Terim'e bavulla para geldi' Empty
MesajKonu: 'Fener'den Terim'e bavulla para geldi'   'Fener'den Terim'e bavulla para geldi' EmptyPerş. 6 Kas. - 8:08:02

Galatasaray´ın eski yöneticilerinden Fatih Gökşen, ilginç iddialarda bulundu.
Sarı-Kırmızılı kulübün eski yöneticisi Fatih Gökşen; Fatih Terim Galatasaray’ın başındayken, Fenerli yöneticilerin bavul dolusu parayla transfer teklifi yaptığını öne sürdü.

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Fatih Gökşen, bir internet sitesine verdiği röportajda ilginç iddialarda bulundu. Kürek şubesinin başında bulunduğu dönemde, Fatih Terim’in Galatasaray’ı çalıştırdığına dikkat çeken Gökşen, “Bir gün Fatih hocayı ziyarete gitmiştim. Fenerbahçeli idareciler bavulla para getirmişlerdi, hocayı transfer etmek için. Selim Soydan’la Şadan Kalkavan’dı bu isimler. Oradaydım ben, gözlerimle gördüm. Ama Terim bazı şeyleri asla parayla değişmez ve hep Galatasaraylılığını korumuştur” dedi. Emre’nin Fenerbahçe’ye transferini ise profesyonellik olarak değerlendiren Gökşen, “Parasını vermiş, almışlar. İngiltere’den bir takım Kewell’a daha fazla para verseydi, Galatasaray’a gelir miydi? Gelmezdi tabii” ifadesini kullandı.
https://iddaa.forummotion.com

'Fener'den Terim'e bavulla para geldi'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaptan Delgado'dan uyarı geldi
» Kaptan Delgado'dan uyarı geldi
» Bizi para değil, takım ruhu güçlendirir...
» Bugüne kadar iddaa'dan en fazla kazandığınız para miktarı?