100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Derbileri çok severim'

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

'Derbileri çok severim' Empty
MesajKonu: 'Derbileri çok severim'   'Derbileri çok severim' EmptySalı 4 Kas. - 8:39:58

Galatasaray'ın gol makinesi Milan Baros, Fenerbahçe´ye gözdağı verdi.

‘Kazanırsan güzeldir’
Sarı-Kırmızılı formayla attığı 8 golle bu sezon Galatasaray’ın en golcü ismi konumunda bulunan Milan Baros’tan iddialı sözler... Galatasaray Dergisi’ne konuşan Çek yıldız, “Daha önce tecrübelerim oldu. Liverpool, Aston Villa ve Lyon’da çok kritik derbilere çıktım. Derbiler herkes için özeldir. Gol atarsan, hele bir de kazanırsan daha da güzeldir. Büyük maçları çok severim” diyerek, Cim Bom’un ezeli rakibi Fenerbahçe’ye mesaj yolladı.
‘Zapo&Sivok’la dostuz’
UEFA Kupası’nda ilk hedeflerinin gruptan çıkmak olduğuna değinen Baros, “Fenerbahçe’nin stadında final oynamak muhteşem olur, ama adım adım bakmalıyız. Çok güçlü takımlar var. Şampiyonlar Ligi’nden gelecekler de olacak” diye konuştu. Takımın bir parçası olup, uzun süre Galatasaray’da kalmak istediğini dile getiren 27 yaşındaki golcü, “İstanbul mükemmel bir şehir. Kız arkadaşım da çok mutlu. En çok Zapatocni ve Sivok’la görüşüyorum” dedi.
https://iddaa.forummotion.com

'Derbileri çok severim'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Büyük maçları severim"