100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İnfial yarattım

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

İnfial yarattım Empty
MesajKonu: İnfial yarattım   İnfial yarattım EmptyPaz 2 Kas. - 10:56:30

"Eskiden Avrupa maçlarını daha oynamadan kaybederdik. Bunun değişmesi gerekiyordu. Ben de dile getirdim, yer yerinden oynadı".

Teknik direktör Mustafa Denizli, Türk tarihinde yaşanan olaylarla ilgili kutlamaların birçoğunun savunma amaçlı olduğunu, kendisinin hücum futbolu konusunda düşüncesini ortaya attığında büyük tepki topladığını söyledi. Denizli, "Çanakkale savunması, Kanije savunması. Ülke olarak bütün bunlarda savunmayı kutladık. Preveze
de dahil. Gerçek manada hücum ettiğimiz ve kazandığımız Kurtuluş Savaşı'dır" diye konuştu.

KOKALIM, BULAŞALIM
Denizli, Türk futbolunun kompleks altında geçtiğini belirterek, "Eskiden, Avrupa'da maça giderken ayaklar titrer, maçı daha oynamadan kaybederdik. Bunun değişmesi gerekiyordu. Ben de 'hücum' dedim. Atalarımız bile 'Büyük lokma ye, büyük laf etme' diyor. Yani ne kokarsın, ne buluşarsın. Biz ise 'Kokalım, bulaşırsak da bulaşalım' dedim. Sözlerim infial yarattı" dedi.

KONUYLA İLİŞKİLİ DİĞER YAZILAR
İnfial yarattım
Evden kaçıp maça gittim
https://iddaa.forummotion.com

İnfial yarattım
1 sayfadaki 1 sayfası