100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Borç 115 milyon YTL, 51'i Demirören'e

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

Borç 115 milyon YTL, 51'i Demirören'e Empty
MesajKonu: Borç 115 milyon YTL, 51'i Demirören'e   Borç 115 milyon YTL, 51'i Demirören'e EmptyPtsi 13 Ekim - 8:13:50

Divan Kurulu´nda Beşiktaş´ın 115.6 milyon YTL´lik borcunun 50.6 milyon YTL´sinin Başkan´a olduğu açıklandı. Demirören, “Buradan çıkacak birlik, sahaya yansıyacak” dedi.
Camiaya mesaj gönderdi
Beşiktaş'ta Olağan Divan Kurulu Toplantısı, dün Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda, Beşiktaş Kulübü’nün toplam borcunun 115.6 milyon YTL olduğu açıklandı. Denetleme Kurulu Başkanı Alper Kuş, Siyah-Beyazlı kulübün toplam borcunun 115.6 milyon YTL olduğunu, bu borcun 50.6 milyon YTL’sinin Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören’e olduğunu ifade etti. Daha sonra söz alan Başkan Demirören çarpıcı açıklamalarda bulundu, camiaya mesaj verdi.

‘En rahat kulüp biziz’
Ertuğrul Sağlam’ın görevi bırakmasıyla ilgili, “Kimse çalıştığı kişiden ayrılmak istemez” diyen Demirören, Fulya Projesi’ne de değindi. Başkan, “Fulya’nın açılış gününü ocak ayı olarak sayın Başbakanımıza bildirdik ve kendisinden gün bekliyoruz” ifadesini kullandı. Başkan, sözlerini şöyle tamamladı: Global bir kriz yaşanıyor. Şu anda en rahat kulüp Beşiktaş’tır. Bugün buradan çıkan birlik ve beraberliğin inşallah camiamıza ve sahaya da iyi yansıyacağına inanıyorum.

Eleştirilere Denizli freni
Divan Kurulu’nda Metalist Kharkiv yenilgisi ve yaşananlar nedeniyle yönetime ağır eleştiriler yapılması bekleniyordu. Ancak Siyah-Beyazlı takımın başına Mustafa Denizli’nin geçmesi, çatlak sesleri dindirdi. Açılış konuşmasını yapan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, “Teknik heyetin hedeflerinde sapma olduğunu gördük. Türkiye’nin, Avrupa’nın hatta Ortadoğu’nun başarılı bir teknik direktörünün atandığı için yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” diye konuştu.

‘Başarılar diliyoruz’
Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, toplantıda yönetim kurulu faaliyet raporunu okudu. Kısa bir süre önce teknik direktör değişikliğine gittiklerini hatırlatan Öner, “Çalışanımızın arkasından konuşmak istemiyoruz. Bundan sonra başarılar diliyoruz. Yıllardan beri hem sporculuğunda hem de teknik adamlığında Beşiktaş’a gelmek için istekli olan Mustafa Denizli ile anlaştık. Kendisine başarılar diliyoruz. Başarılı olacağına da inanıyoruz” diye konuştu.

‘Bu bizim hatamız’
Divan Kurulu’nda son yaşananların ardından yönetime destek verilirken, bazı eleştiriler de yapıldı. Divan Kurulu Üyeleri’nden Atıf Keçeci, “Kulübün bu durumunun en büyük sorumlusu bizleriz. Beşiktaş’a sahip çıkmıyoruz. Son 3 senede mali, sportif ve idari açıdan başarılı olamayan bir yönetim kurulu var karşımızda. Özel bir şirkette bu yönetim kurulunu bir dakika işin başında tutmazlar. Bu yönetim 17 milyon dolar borçla aldı. Bugün borç 115 milyon YTL” dedi.

‘Fulya’da sorun yok’
Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Fulya projesinde hiçbir kaçak yapılaşma olmadığını söyledi. Aynı zamanda Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi olan Ünal, yapımcı firma ve kulübün olduğu gibi Beşiktaş Belediyesi’nin de Fulya’da ünitesi olduğunu ifade ederek, “Projenin başlangıcında Beşiktaş yönetimiyle basına yansıyan tartışma, kulübün ileride bir sorun yaşamaması içindi. Hiçbir sıkıntı yok. Beşiktaş Belediyesi olarak Beşiktaş Kulübü’ne destek verdik” dedi.
https://iddaa.forummotion.com

Borç 115 milyon YTL, 51'i Demirören'e
1 sayfadaki 1 sayfası