100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kralın fermanıdır

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

Kralın fermanıdır Empty
MesajKonu: Kralın fermanıdır   Kralın fermanıdır EmptyC.tesi 1 Kas. - 8:23:19

Galatasaray filelerini 2 kez havalandırıp, Cim Bom´u yıkan Youla´dan Fener´e gözdağı: Bu sene gol krallığını istiyorum. Hem bunu başarmak hem de takımıma kazandırmak için durmak yok, gollere devam.
Galatasaray maçında attığı 2 golle dikkatleri üzerine çeken Eskişehirspor’un yıldız futbolcusu Souleymane Youla, şimdi de gözünü Fenerbahçe maçına dikti. Bu önemli karşılaşma öncesi FANATİK’e konuşan Youla iddialı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’yi yenecek güçte olduklarını belirten Gineli oyuncu, “Bu maçta bir gol atacağım, ikincisine bakacağız” dedi

Fransa’dan neden Türkiye’ye döndün?
Fransa futboluma çok şey kattı. Orada oynamaktan mutluydum ancak, Rıza hoca isteyince gelmemezlik edemezdim. Benim üzerimde çok büyük emeği var. Bu yüzden tekrar Türkiye’ye geri döndüm.

Eskişehir ve Eskişehirspor ile ilgili neler düşünüyorsun?
Burada olmaktan çok mutluyum. Ailemde burayı çok sevdi ve alıştı. Eşiminde desteği arkamda. Durum böyle olunca başarı kendiliğinden geliyor. Tüm şehir bana destek veriyor. Taraftarların yoğun ilgisi beni hem mutlu hem de motive ediyor. Eskişehir çok canlı ve renkli bir kent. Bunun yanında taraftarı olan bir şehir. İyiki gelmişim, gerçekten çok mutluyum.

Sezona kötü sonuçlar alarak başladınız. Ancak Bursaspor galibiyetiyle iyi bir yükseliş yakaladınız ve ardından Galatasaray’ı yendiniz. Bu gidişle ligde ne yaparsınız?
Çok yeni ve pozitif bir takımız. Zamana ihtiyacımız var. Taraftar, şehir, herkes sabrettiği takdirde çok başarılı olacağımızı görecektir. Evet lige kötü başladık ama yavaş yavaş gerçek gücümüzü gösteriyoruz. Galatasaray maçıyla dikkatleri üzerimize çektik. Bu başarının da tesadüf olmadığını göstereceğiz. Motivasyonumuz açısından önemli bir galibiyetti ancak, bu maçı geride bırakmalıyız. Şimdi sırada Fenerbahçe var. Galatasaray maçını unutup, Fenerbahçe maçına konsantre olmamız gerekiyor. Lig daha yeni başlıyor. Sabredildiği takdirde kesinlikle ligi üst sıralarda bitiririz.

Eskişehirspor’un galibiyet aldığı maçlarda hep sen başroldeydin. Peki bu sezon Youla ligde ne yapar?
Golleri atan ben olabilirim ama, bu bir takım çalışması. Tüm takım arkadaşlarımın emeği sayesinde. Dediğim gibi ekip olarak iyi bir hava yakaladık. Bende bundan payımı aldım ve maça çıktığımda en iyi performansımı sergilemeye çalışıyorum. Bu sezon kesinlikle gol kralı olacağım. Bunu yapmamam için hiçbir neden yok. Eskişehirspor’da huzuru buldum. Eşimin ve camianın desteği ile gol krallığına adaylığımı koydum.

Eskişehirspor’un Galatasaray’ı 4-2 yendiği maçta 2 gole sen imzanı attın. Şimdi sırada Fenerbahçe var. Bu önemli karşılaşma için neler söyleyeceksin. Sence aynı başarı bu maçta da gelir mi?
Galatasaray’ı yendiğimiz gibi Fenerbançe’yi de yeneceğimize inanıyorum. Bu maçta bir gol atacağım, ikincisine bakacağız. Tabii ikincisini de atarsam, hedeflediğim gol krallığı için bana avantaj sağlayacak. Ama öncelik tabii ki takımın kazanması ve galibiyeti getirecek golleri atmam olacak. Bunun için taraftarımıza da sesleniyorum. Eskişehirspor taraftarı muhteşemdir. Ve onların desteğini de arkamıza alırsak Fenerbahçe’yi yeneceğimize inanıyorum.

Bu yıl kim şampiyon olur?
Bu yıl takımlar çok kaliteli... Herkesin şansı eşit. Herkes herkesi yenebilecek durumda. Anadolu’dan bile bir takım şampiyon olabilir. Futbolda yarış son dakikaya kadar devam eder. Henüz yarışın başındayız. Sezon sonuna kadar bence kimin şampiyon olacağı kolay kolay ortaya çıkmayacak. Ancak tek bildiğim çok zorlu bir ligin olacağı.

İsmin çoğunlukla Rıza Çalımbay’la anılıyor. Bu konuda ne düşünüyorsun ?
Rıza hoca her şeyden önce iyi bir insan. Onunla çalışmayı seviyorum. Bende çok hakkı var. Onunla sonuna kadar giderim.

'SAĞLAM GİTMEMELİYDİ'

Beşiktaş’tan neden ayrıldın?
Büyük umutlarla Beşiktaş’a gelmiştim ama umduğumu bulamadım. Rıza hoca ayrıldıktan sonra hiç memnun kalmadım. Kendimi hiç iyi hissetmedim. Beşiktaş’ta hiç mutlu olmadım. Rıza hocadan sonra kendim gitmek istedim. Gitmek için adeta yalvardım. Beni asla herhangi bir Türk takımına vermek istemezlerdi. O yüzden de Fransa’ya gittim.

Beşiktaş’ın şu anki kadrosunda oynamak ister miydin?
Bu kadroda oynarım ama, her şey teknik direktörde biter. Ertuğrul Sağlam iyi bir antrenördü. Sabredilmeliydi. Bu maalesef Türkiye’de çok yaşanıyor. Çünkü Türkiye’de hiç kimse sabırlı değil. Ertuğrul Sağlam’ı erken yolladıklarını düşünüyorum.

Ligin 12. haftasında İnönü Stadı’nda Beşiktaş ile karşılaşacaksınız. Senin için nasıl bir maç olacak?
Ben Beşiktaş’tan ayrılalı 3 yıl oldu. Profesyonel bir futbolcuyum. Daha 4 hafta var. Şu an Fenerbahçe’ye konsantre oldum. 12.hafta gelince de sakat ve cezalı olmazsam sahaya çıkar gerekeni yaparım.

Beşiktaş’ta tekrar forma giyer misin ?
Şu an burada çok mutluyum... Teklif gelirse bakarız (Gülerek).

Ceylan ÇETİN
https://iddaa.forummotion.com

Kralın fermanıdır
1 sayfadaki 1 sayfası