100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

en büyüklerden biri olcaksın

YazarMesaj
bugaybaba
iddaa
iddaa
bugaybaba

Erkek

en büyüklerden biri olcaksın Empty
MesajKonu: en büyüklerden biri olcaksın   en büyüklerden biri olcaksın EmptyC.tesi 18 Ekim - 9:07:19

Ermenistan maçında ağları havalandıran Semih'e, teknik direktörü Aragones'ten övgü dolu sözler.

Fanatik gazetesinin haberine göre, tercümanı vasıtasıyla oyuncusunu arayıp, tebrik eden İspanyol hocanın, “Gol atacağını biliyordum. Çok formdasın. Bu formunla Avrupa’nın en önde gelen golcüleri arasına adını yazdıracağına inanıyorum. Dilerim bir sakatlık yaşamadan, sezon boyunca bu performansını sürdürürsün. Belçika’ya da gol atacağına eminim” dediği belirlendi.

Bu arada Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Semih’e çocuğunu görmesi için 3 saatlik izin verdi. Bunu değerlendirip ailesini gören golcü oyuncu, Belçika sınavı için, “Şükrü Saracoğlu’nda olması benim için artı motive olacak” dedi

en büyüklerden biri olcaksın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biri Bobo'ya 'dur' desin