100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

UEFA'dan Baros'lu tanıtım! (17.10.2008)

YazarMesaj
GuarD_Of_LovE
İddaa'nın Efendisi
İddaa'nın Efendisi
GuarD_Of_LovE

Erkek
İş/Hobiler : İddaa xD
Lakap : uyqusuzzz

UEFA'dan Baros'lu tanıtım!  (17.10.2008) Empty
MesajKonu: UEFA'dan Baros'lu tanıtım! (17.10.2008)   UEFA'dan Baros'lu tanıtım!  (17.10.2008) EmptyCuma 17 Ekim - 19:30:47

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) resmi İnternet sitesi, önümüzdeki hafta başlayacak olan UEFA Kupası maçları öncesi yaptığı tanıtım haberinde Galatasaray'ın Çek yıldızı Milan Baros'un fotoğrafını kullandı.

UEFA Kupası'nda heyecan 23 Ekim'de Avrupa Kıtasının farklı bir çok şehrinde oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Avrupa'nın önde gelen birçok takımı uzun ve zorlu mücadelede gruptan çıkma mücadelesi verecek. UEFA'nın resmi İnternet sitesi uefa.com da UEFA Kupası maçları öncesi ziyaretçilerine bir değerlendirme haberi sundu.

Haberde, 'Grup maçlarının heyecanı başlıyor' denilirken, haberin manşetten verilmesi ve tanıtım fotoğrafı olarak da Galatasaray'ın Çek golcüsü Milan Baros'un fotoğrafının kullanılması dikkat çekti.

Gruplarla ilgili bilgilerin yer aldığı haberde, temsilcimiz Galatasaray'ın da bulunduğu B Grubu'ndan Şampiyonların buluşması diye bahsedildi. Sarı-kırmızılıların 1999/2000 sezonunda UEFA Kupası'nı almasına vurgu yapılarak, ilk maçın Yunanistan Şampiyonu Olimpiyakos'la yapılacak olmasına dikkat çekildi. Ayrıca Galatasaray-Olimpiyakos karşılaşmasından 'yüksek gerilimli maç' diye bahsedilmesi de dikkat çekti.

UEFA'dan Baros'lu tanıtım! (17.10.2008)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bı-rak-mı-yo-rum (18.10.2008)
» Oh Beee! 0-4 02.10.2008
» Tesadüfe bak! 10.28.2008
» Muhtemel Kadrolar (18.10.2008)
» Her yerde zirvede! 10.28.2008