100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beşiktaş'ta şov başlıyor

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

Beşiktaş'ta şov başlıyor Empty
MesajKonu: Beşiktaş'ta şov başlıyor   Beşiktaş'ta şov başlıyor EmptyCuma 17 Ekim - 15:46:36

Siyah-beyazlı ekibin golcüsü Nobre "Teknik direktör değişikliği takıma olumsuz etki yapmadı. Bunu G.Birliği maçında göstereceğiz. Bu maçta şov yapacağız ve taraftarlarımızı sevindireceğiz" dedi.

Şov zamanı

Teknik kadro değişikliğinin olumsuz etki yapmayacağını belirten Mert Nobre, "Bunu Ankara'da göstereceğiz" dedi.

Milli maçlar nedeniyle lige verilen aranın ardından G.Birliği'ne konuk olacak Beşiktaş'ın yerli sambacısı Nobre, iddialı açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin en çok üzerinde durduğu isimlerin başında gelen Mert Nobre, idmanlardaki hırsıyla dikkat çekiyor. G.Birliği maçında seyir zevki yüksek bir futbol
ortaya koyarak taraftarlarını mutlu edeceklerini belirten golcü oyuncu, "Tek düşüncemiz iyi bir futbol ortaya koymak ve sahadan üç puanla ayrılmak. Ankara'da bizleri desteklemeye gelen Beşiktaşlılar'ı mutlu edecek bir sonuç alacağız" yorumunu yaptı.

İŞİMİZİ İYİ YAPMALIYIZ
Bir süre önce yaşanan teknik heyet değişikliğinin, futbolcuların dışında geliştiğini belirten Nobre, "Ertuğrul Sağlam'ın gitmesine üzüldüm, ama Mustafa Denizli'nin de gelmesine sevindim. Yaşanan bu değişim, Mustafa hocanın gelmesi takıma olumlu yansıdı. Ben kendisini geçmiş dönemden tanıdığım için, neler yapmak istediğini de iyi biliyorum. Önemli olan Beşiktaş'ın başarısıdır. Ben her zaman işimi en iyi şekilde yaptım. Çok çalıştım, şimdi de çok çalışıyorum. Bu hava bizi pozitif etkileyecektir" dedi.
https://iddaa.forummotion.com

Beşiktaş'ta şov başlıyor
1 sayfadaki 1 sayfası