100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Skibbe'den şampiyonluk garantisi!

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

Skibbe'den şampiyonluk garantisi! Empty
MesajKonu: Skibbe'den şampiyonluk garantisi!   Skibbe'den şampiyonluk garantisi! EmptyCuma 17 Ekim - 15:46:12

G.Saray'ın koltuğu sallanan hocası Michael Skibbe, yöneticilerle yaptığı görüşmede çok iddialı konuştu. Alman teknik adam, "Trabzonspor maçıyla birlikte çıkışa geçeceğiz. Bana güvenin. UEFA'da büyük başarılar elde edeceğiz. Ligde de G.Saray kesinlikle şampiyon olacak" ifadesini kullandı.

Bana güvenin

"Trabzon maçıyla çıkışa geçip UEFA ve ligde tüm hedeflerimize ulaşacağız".

Artık sona erdi
Bursa mağlubiyetinin ardından gönderilmesi gündeme gelen Skibbe'nin kendisine güveni tam. Başkan Adnan Polat'ın verdiği destekle morali yerine gelen Alman çalıştırıcı, yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Eksikler ve milli maçlar nedeniyle sıkıntılı günler geçirdik ancak artık sona erdi. Bana güvenmenizi istiyorum, birlikte güzel
işlere imza atacağız" diye konuştu.

Destek verilmeli
Trabzonspor maçını kazanarak çıkışa geçeceklerine inandığını ifade eden Skibbe şöyle devam etti: "Trabzonspor maçının önemini biliyoruz. Ligde hedefimiz şampiyonluk ve bu karşılaşma ile birlikte zirve hedefimizi ortaya koyacağız. UEFA'da da sonuna kadar gidip
https://iddaa.forummotion.com

Skibbe'den şampiyonluk garantisi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şampiyonluk için
» Gerets'in hedefi şampiyonluk!