100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alonso Massa'ya yardım sözü verdi

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

Alonso Massa'ya yardım sözü verdi Empty
MesajKonu: Alonso Massa'ya yardım sözü verdi   Alonso Massa'ya yardım sözü verdi EmptyCuma 17 Ekim - 9:39:19

Renault pilotu Fernando Alonso, sezonun bitimine iki yarış kala Lewis Hamilton'ın 5 puan gerisinde bulunan Felipe Massa'nın şampiyonluğuna yardım edebilmek için elinden geleni yapacağını söyledi.

Japonya GP'de sezonun üst üste ikinci yarışını kazanan İspanyol sürücü, AS gazetesine verdiği demeçte bir soru üzerine, "Evet, şüphesiz, elimden gelirse Massa'ya yardım edeceğim" cevabını verdi.

Massa ve eski takım arkadaşı Hamilton hakkında konuşan Alonso, "Çok puan kaybettiler. 16 yarış sonrasında şampiyona liderinin puanı 84. Ben 2006'da dokuz yarış sonrasında 82 puan toplamıştım" dedi.

Bu sezon şampiyonada birkaç puanın bile çok önemli olduğunu belirten Alonso, "Fakat sonunda en az hata yapan kazanacak. Göreceğiz" diye konuştu.

Alonso, Singapur'a göre Fuji'deki galibiyetin çok daha keyif verici olduğunu ifade ederek, "Harika bir yarıştı, tabii bu bir kez daha beklenmedik bir şekilde kazandığım için böyle. Singapur'da güvenlik aracıyla ilgili bir şans faktörü vardı. Ayrıca Massa'nın pit stopu gibi lehime gelişen şeyler de olmuştu" dedi.

Renault pilotu, "Bununla birlikte burada hemen herşey normaldi. Güvenlik aracının karıştığı bir yarış olmadı ve kazandım. O yüzden buradaki zafer, Singapur'dakinden daha çok tat verdi" diye konuştu.

Sezonun son iki yarışında nasıl bir performans sergileyeceğini bilemediğini belirten Alonso, bununla birlikte yine zirve mücadelesi verebileceğine inandığını kaydetti.

Alonso, "Şimdi ne söyleyeyim bilemiyorum ancak kalbim buna devam edeceğimi söylüyor. Normal pistlerde gridin dördüncü sırasında yer alıyorum. Önümüzdeki yarışlar için kendime güveniyorum. Belki kazanamam ama artık podyuma çıkmam mümkün. Ferrari ve McLaren'ın hala 0.4 saniye kadar arkasındayız" dedi.

www.TurkiyeF1.Com
https://iddaa.forummotion.com

Alonso Massa'ya yardım sözü verdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quest Yardım
» Japonya'da zafer Alonso'nun!
» Ders verdi
» Tembel oğlunu mahkemeye verdi