100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Massa güçlü bir Hamilton bekliyor

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

Massa güçlü bir Hamilton bekliyor Empty
MesajKonu: Massa güçlü bir Hamilton bekliyor   Massa güçlü bir Hamilton bekliyor EmptyCuma 17 Ekim - 9:38:25

Felipe Massa, Japonya GP'den puansız ayrılan Lewis Hamilton'ın, sezonun son iki yarışında çok güçlü bir performans sergileyeceğini tahmin ediyor.

Hamilton, Fuji'de birinci virajda Kimi Raikkonen'le mücadelesinde aldığı ceza, sonrasında Felipe Massa ile çarpışmasının ardından Japonya'dan İtalyan rakibine iki puan bırakarak ayrılmıştı.

Massa tüm bu yaşananlara rağmen, Hamilton'ın güçlü ve zayıf yönleri hakkında Japonya'da yaşananlara bakarak bir hüküm vermenin yanlış olacağını söyledi.

Şangay ve İnterlagos öncesinde Hamilton'ın beş puan gerisinde olan Ferrari pilotu, "Sadece bir yarışa bakarak konuşmak her zaman zordur" dedi.

Brezilyalı sürücü, "Yarıştan yarışa bir değerlendirme yapmak lazım. Burada kötü bir sonuç alabilirsiniz ama sonraki yarışta çok güçlü bir performans sergilersiniz. Neyin ne olacağını bilemezsiniz" diye konuştu.

Massa, "Benim önümde çok zor olan iki yarış olacak. Hamilton çok güçlü olabilir ama biz de güçlü olabiliriz. Buna inanmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Takım patronu Stefano Domenicali gibi Massa da McLaren'la ilişkilerinin iyi olduğunu belirterek, Fuji'de yaşananların Hamilton'la ilişkilerini etkilemeyeceğini kaydetti.

Massa, "Hamilton'la iyi ilişkilerim var. Bir sürücü ve kişilik olarak kendisini beğeniyorum. Eminim o da benim hakkımda aynı şeyleri düşünüyordur. Pistteki problemleri pist dışına taşımak gibi bir niyetim yok" dedi.

www.TurkiyeF1.Com
https://iddaa.forummotion.com

Massa güçlü bir Hamilton bekliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayatta Güçlü Olmanın Yolları (18.10.2008)
» Alonso Massa'ya yardım sözü verdi