100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Efsane başkan ölümsüzleşti 17.10.2008

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

Efsane başkan ölümsüzleşti 17.10.2008 Empty
MesajKonu: Efsane başkan ölümsüzleşti 17.10.2008   Efsane başkan ölümsüzleşti 17.10.2008 EmptyCuma 17 Ekim - 8:02:47

Efsane başkan ölümsüzleşti 17.10.2008 7_231628_17FAN8SEBA1570_414_232

Beşiktaş´ı toprak sahalardan aldı, plazalara taşıdı. Özkaynak düzenini hayata geçirdi, unutulmaz şampiyonluklar yaşattı.Futbolseverler onu hiç unutmadı. Beşiktaş Belediyesi heykelini dikti. Yarın yapılacak törenle, Seba´nın heykeli açılacak.
Yarın 15.00’te, Akaretler’de
Beşiktaş Camiası’nda Yıldırım Demirören’in icraatları tartışılırken, Süleyman Seba’nın heykeli yarın açılıyor, efsane başkan ölümsüzleşiyor. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın isteğiyle yaptırılan heykel, yarın saat 15.00’te Akaretler’de kulüp binasının karşısında gerçekleştirilecek törenle açılacak. Heykeltraş Neslihan Pala’nın yaptığı heykelin, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın da katılacağı törenle açılacağı bildirildi. Siyah-Beyazlı taraftarların açılışa büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Veda ederken ağlamıştı
Başarılarından çok, yaptıklarıyla Beşiktaş taraftarlarının gönlünde taht kuran Onursal Başkan Seba, 2000’de görevi bıraktığında gözyaşlarıyla camiaya şöyle seslenmişti: Herkesi bir zaman için aldatabilirsiniz, Bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz, Ama herkesi her zaman aldatamazsınız. Ben kimseyi hayatım boyunca aldatmadım! 84’te karşınıza hangi heyecan ve duygularla gelmişsem bu gün de aynı heyecan ve duygularla başım dik ve huzur içerisinde sizlere veda ediyorum...

Beşiktaş Seba'yla altın çağını yaşadı
Beşiktaş’ın Türkiye’de zirveye oynayan kimliğinde, en büyük pay sahibi insanların başında Süleyman Seba gelir... İşte Süleyman Seba’nın Beşiktaş Kulübü’ndeki başarıları...

Efsane başkan ölümsüzleşti 17.10.2008 13_231631_17FAN8SEBA414
https://iddaa.forummotion.com

Efsane başkan ölümsüzleşti 17.10.2008
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başkan el koydu
» Bı-rak-mı-yo-rum (18.10.2008)
» Her yerde zirvede! 10.28.2008
» Garip bir durum! 04.11.2008
» 1 iyi 1 kötü haber 04.11.2008