100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 bedava lig tv izle ligtv izle turkcell süper lig izle ligtv izle bedava online lig tv izle free lig tv izle online bedava spormax izle online.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kewell: 'Zirve bizim yerimiz'

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Erkek
İş/Hobiler : Web TaSaRıM
Lakap : jİLet

Kewell: 'Zirve bizim yerimiz' Empty
MesajKonu: Kewell: 'Zirve bizim yerimiz'   Kewell: 'Zirve bizim yerimiz' EmptyPerş. 16 Ekim - 8:36:36

Aslan´ın Avustralyalı yıldızından, lider Trabzonspor´a gözdağı: Zirvede olması gereken takım biziz. İşe Trabzon´u yenerek başlayacağız.
Rakibi gözüne kestirdi
Sakat olduğu için Bursaspor deplasmanında forma giyemeyen ve eşinin rahatsızlığı nedeniyle İngiltere’ye giden Harry Kewell, lig lideri Trabzonspor ile pazar günü oynanacak kritik maça hazır. Kendilerini zorlu bir mücadele beklediğini belirten Avustralyalı yıldız, Karadeniz temsilcisine gözdağı vererek, “Galatasaray’ın hedefleri var. Bu hedefler doğrultusunda zirvede olması gereken takım biziz. Bunun için işe Trabzonspor’u yenerek başlayacağız” diye görüş bildirdi.

‘Kolay’ diyenler yanılır
Sakatlığının tam olarak düzeldiğini ve formasını yeniden giymek için sabırsızlandığını da dile getiren Kewell, şunları kaydetti: “Galatasaray’da üst üste oynamaya başlamak beni çok mutlu etmişti. Bu seriyi yeniden yakalayabilecek olmak beni heyecanlandırıyor. UEFA’da kolay bir gruba düştüğümüzü düşünenler yanılır. Güçlü ve kariyerli rakiplerimiz var. Ama elbette gruptan çıkmak adına mücadele edeceğiz. Finale gitmek için ise adım adım yürümeliyiz.”
https://iddaa.forummotion.com

Kewell: 'Zirve bizim yerimiz'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bizim Evin Halleri
» Fener'de büyük zirve
» Aslan Kewell! (18.10.2008)
» 'Zirve, karakter ister'
» Sakatlığı ciddi olmayan Arda, Benfica´da oynayabilecek. Kewell´ın ise derbiye yetişmesi bile zor.